Zarówno Monako i ManCity zagrać w ofensywie, kto będzie miał przewagę?

kagawa.jpgSpośród wszystkich angielskich klubów, którym udało się awansować do fazy pucharowej Ligi Mistrzów źródlanej, najlepszą nadzieją zdobycia cennych trofeów zaprzeczyć Manchesteru. Podczas gdy Arsenal są po klęsce w Monachium niemal na pewno z gry i mistrza Leicester broniąc tytuł mistrzowski balansuje na krawędzi spadku, Obywatele mają asa jego imieniu rękawa Pep Guardiola, który dwukrotnie udało mistrza konkurencji milioner i on plus trzy półfinału. Jednak może to być dopiero pierwsza przeszkoda w postaci rozjetého Monako dla całego angielskiego finału ...

Manchester Menedżer w każdym razie spotkanie wtorkowe nie może czekać: "wielu czołowych klubów nie są w ogóle i nie może przeżyć Jesteśmy pod tym względem szczęście naszej najnowszej historii jest rzeczywiście bardzo dobre, ale Manchester City na tym poziomie przez długi czas nie Unibet bonus przemieszcza chcę tak... aby uzyskać ich graczy nadchodzące chwile cieszył się, że to coś niesamowitego. "

"Cała Europa będziemy monitorować, analizować i zakopać, gdy jesteś zwycięski, czy chwalić czego są dobre, jeśli wygramy", powiedział Guardiola. "To wspaniałe doświadczenie, które jest mój piękny. Liga Mistrzów jest jednym z najbardziej atrakcyjnych konkursach w ogóle. Może nie najważniejszym, ale tak piękne."

Obywatele osiągnęli największy sukces w zeszłym sezonie, kiedy udało im się włamać do ćwierćfinału po raz pierwszy, a wkrótce nawet wśród pierwszej czwórce, gdzie ostatecznie spadł na przyszłych zwycięzców Real Madryt. Podczas wtorek będzie faworytem do domu, ale ich małe przeciwnicy Księstwa Monako nie należy lekceważyć.

Monaco przeżywa wspaniały sezon, co potwierdza aktualny pierwsze miejsce w Ligue 1 przez trzy punkty wyprzedza PSG Paryż, który w ubiegłym tygodniu ostro vyšlápl również preferowane Barcelona. Te cechy zespołu Leonardo Jardim, który został w konkursie krajowym nasázet on ledwo wiarygodną 76 goli w 26 rundach, a ponadto również przekonały Hotspur Londyn Tottenham, który wraz z Monako w obu meczach fazy grupowej Ligi Mistrzów i Przegrane przejść do ośmiu finałach.

"Z punktu widzenia widza jest dla nich radość oto", mówi Guardiola fachowym okiem. "Był pod wrażeniem, jak dobre są.. Są silni fizycznie, ich skrajne grzbiety grać jak Wingers oraz skrzydłowym ponownie ofensywnych pomocników W tym celu dwa napastnicy na pozycji napastnika w polu karnym, Falcao z Germain Ci dwaj są w polu karnym mówi zabójców . mam do nich tylko słowa pochwały, ponieważ jest to naprawdę dobry zespół. czekamy na nich siły Pomerie ", mówi Guardiola i pozostaje dodać, że opinia publiczna lubi piłkę nożną razem z nim.